Firefox
Safari
Opera

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Wypełniając Formularz Zgłoszenia na naszej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych oraz zgodę na korespondencję elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Firma Edukacja - Ciszek, Radosław Ciszek  z siedzibą  w Warszawie, zwana dalej  Firmą.
Państwa dane osobowe zostały pozyskane bezpośrednio i w związku realizacją usługi oferowanej przez naszą firmę.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu:
- wykonania usług oferowanych przez Firmę
- działań własnych Firmy, w tym marketingu bezpośredniego np. przesyłania informacji o planowanych szkoleniach na dany miesiąc
Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych w wyżej wymienionych celach jest wykonanie zamówionych usług w Firmie Edukacja - Ciszek oraz realizacja prawnie uzasadnionych interesów Firmy w tym marketingu bezpośredniego usług własnych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w podanych celach  przez czas trwania realizacji usługi zamówionej w Szkole oraz w  celach działań własnych przez czas nieokreślony  lub do momentu wycofania zgody, a po wycofaniu zgody przez okres 5 lat.
Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich (poza obszar EOG).
Mają Państwo prawo dostępu do swoich  danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Ponadto, mogą Państwo wycofać zgodę w każdym momencie.  Oświadczenia w tym zakresie należy składać na adres biuro@ciszek.edu.pl .
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
Firma ma prawo przekazać przetwarzanie danych osobowych podmiotom współpracującym z Firmą w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji celów opisanych powyżej.

m91 http://www.ciszek.edu.pl/rysunki/menu/Kontakt-on.jpg m100 http://www.ciszek.edu.pl/rysunki/menu/Polityka prywatności-on.jpg
© Copyright 2009, Edukacja Ciszek Radosław Ciszek     | realizacja www.grupa26.pl | Polityka prywatności