O Firmie

Firma „Edukacja – Ciszek” prowadzi na terenie całego kraju szkolenia przyuczające do zawodu kasjera walutowo – złotówkowego i doskonalące w tym zakresie. Firma została utworzona w styczniu 2010 roku z firmy „Edukacja – Wojciech Ciszek” i jest jej kontynuacją.

Radosław Ciszek – założyciel firmy „Edukacja – Ciszek”. Specjalista ds. szkoleń walutowo-złotówkowych w firmach Towarzystwo Edukacja, Edukacja - Wojciech Ciszek – od 1995 roku. Pasjonat. Z zamiłowania zajmujący się tematem od wielu lat. Autor publikacji „Polskie znaki pieniężne i rozpoznawanie ich autentyczności”. Posiada przygotowanie pedagogiczne i od 1995 roku skutecznie i w interesujący sposób przekazuje wiedzę na szkoleniach.

Wojciech Ciszek szkolił w/w zakresie od 1978 roku. Przez kilkanaście lat był ekspertem i naczelnikiem Wydziału Ekspertyz Skarbca Emisyjnego NBP. W 1987 roku został powołany przez Prezesa NBP w skład Zespołu Wykładowców Szkolenia Zawodowego w Narodowym Banku Polskim. W 1991 roku został mianowany na stanowisko Głównego Specjalisty ds. szkoleń w Departamencie Kadr i Spraw Socjalnych W PKO BP.

Przez kilka następnych lat szkolił w firmie „Towarzystwo Edukacja”, której był współzałożycielem. W roku 2000 powstała firma „Edukacja – Wojciech Ciszek”, której był założycielem.

Aktualnie na emeryturze.

W w/w okresie przeszkolonych zostało kilkadziesiąt tysięcy osób – głównie na zlecenia banków, jak: PKO BP S.A., PKO S.A., BPH, BH, BPS, BIG, BUG, WBK, BSK, BOŚ, BGŻ, Invest Bank, Getin Bank, Raiffeisen Bank Polska S.A., Nordea, Dnb Nord, Ingbank, Fortis Bank i innych, a także na zlecenia firm, jak: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe, Sortownie - (Brinks, Asekuracja, Ascopol, G4), Zakłady Doskonalenia Zawodowego, PLL „LOT”, Petrolot, Poczta Polska, Hotele, Policja, Sąd Najwyższy, Prokuratura Generalna, OBWE -Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Inspekcję Transportu Drogowego, muzea, teatry, składy celne, kantory wymiany walut, markety i inne.

Doświadczenie zawodowe, wiedza ekspercka, umiejętności pedagogiczne, materiały szkoleniowe, zaangażowanie w przebieg szkolenia, dostęp do najnowszych informacji dotyczących tematu rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych, zacięcie kolekcjonerskie, to nasze atuty, które gwarantują realizację zamierzonego celu szkolenia – przygotowania słuchaczy do wykonywania zawodu kasjera walutowo złotówkowego, przede wszystkim w zakresie szybkiego i skutecznego rozpoznawania autentyczności banknotów i monet. Potwierdzają to wyniki egzaminów, opinie kursantów wyrażane w anonimowych ankietach, czy też listy referencyjne wystawiane przez obsługiwane firmy.

Gwarantujemy konsultacje zawodowe po szkoleniu. Służymy poradą telefoniczną  i  w razie konieczności osobistą.

m88 http://www.ciszek.edu.pl/rysunki/menu/OFirmie-on.jpg m89 http://www.ciszek.edu.pl/rysunki/menu/OFirmie-on.jpg
© Copyright 2009, Edukacja Ciszek Radosław Ciszek     | realizacja www.grupa26.pl | Polityka prywatności