Doświadczenie

Firma „Edukacja-Ciszek” prowadzi na terenie całego kraju szkolenia przyuczające do zawodu kasjera walutowo – złotowego i doskonalące w tym zakresie. Firma została utworzona w styczniu 2010 roku z firmy „Edukacja – Wojciech Ciszek” i jest jej kontynuacją.

Do chwili obecnej  zostało przeszkolonych kilkadziesiąt tysięcy osób – głównie na zlecenia banków, jak: PKO BP S.A., PKO S.A., BPH, BH, BPS, BIG, BUG, WBK, BSK, BOŚ, BGŻ, Alior Bank, Invest Bank, Getin Bank, Raiffeisen Bank Polska S.A.,  Santander Bank S. A., Paribas BNP, Nordea, Dnb Nord,  Nordea, Ing Bank Śląski S. A., Bank Pocztowy S. A., Fortis Bank, Bank of China i innych, a także na zlecenia firm, jak: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe, Sortownie - (Konsalnet, Brinks, Asekuracja, Ascopol, G4), Zakłady Doskonalenia Zawodowego, Sąd Najwyższy, Prokuratura Generalna,  Instytut Pamięci Narodowej, Ministerstwo Obrony, Organizacja Bezpieczeństw i Współpracy w Europie, PLL „LOT”, Poczta Polska, Hotele, Policja, składy celne, kantory wymiany walut, markety i inne.

Doświadczenie zawodowe, wiedza ekspercka, umiejętności pedagogiczne, materiały szkoleniowe, zaangażowanie w przebieg szkolenia, dostęp do najnowszych informacji dotyczących tematu rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych, zacięcie kolekcjonerskie, to nasze atuty, które gwarantują realizację zamierzonego celu szkolenia – przygotowania słuchaczy do wykonywania zawodu kasjera walutowo - złotowego, przede wszystkim w zakresie szybkiego i skutecznego rozpoznawania autentyczności banknotów i monet. Potwierdzają to wyniki egzaminów, opinie kursantów wyrażane w anonimowych ankietach, czy też listy referencyjne wystawiane przez obsługiwane firmy.

m90 http://www.ciszek.edu.pl/rysunki/menu/Doswiadczenie-on.jpg
PKO BP PKO SA BPH BH
BPS WBK BOŚ BGŻ
Invest Bank Getin Bank Raiffaisen Bank Fortis Bank